שירותי הדברה

שרותי הדברה שלנו

אנו בחברת הדברה העכבר והג'וק נותנים מגוון שירותים לכל סוגי הלקוחות השונים.

אנו מאמינים שלכל לקוח יש להתאים את סוג ההדברה המבוקש לפי התנאים בשטח. יש לנו את היכולת לקדם פתרון לבעיות בצורה יעילה ירוקה ומשתלמת.

אנו מאמינים שהדרך הטובה להשגת המטרה היא הדברה ירוקה,לכן פיתחנו שיטות שונות ורכשנו את הכלים להתמודד עם המזיקיםבהדברה מקצועית ללא פשרות!

מה מיוחד בהדברה הירוקה שלנו?

הייחודיות של ההדברה הירוקה שלנו היא שאנו משתמשים בפתיונות ג'ל ובפורמונים ברמה גבוהה ללא התזת חומרי הדברה רעילים.במהלך ההדברה שלנו אין צורך לצאת מהבית ולא נשקפת סכנה לבני אדם ובעלי חיים.החומרים שאנו משתמשים בהם הינם על בסיס ביולוגי (צמחי).חומרים אלה אינם פוגעים באיכות הסביבה והם מהווים פתרון בטיחותי לבעיית המזיקים.

​איך אני צריך לפעול?

רבים מלקוחותינו טוענים שיש להם מזיקים בבית והם מפחדים לעשות הדברה בגלל חומרים מסוכנים ורעילות.אצלנו בהעכבר והג'וק משתמשים בחומרים ירוקים ובטוחים מהמובילים בשוק ולכן אין צורך לחשוש מלעשות הדברה.אנו ממליצים בכדי למנוע כניסת מזיקים יש לאטום חורים וחריצים ולחטא עם חומרי ניקוי.

מה צריך לעשות לפני ההדברה?

להשגת יעילות אפקטיבית של ההדברה אנו בהעכבר והג'וק ממליצים לנקות את הבית לפני ביצוע ההדברה כדי להגביר את המגע בין החומר למשטח המודבר. כמו כן יש צורך לפנות מעל השיש כלים ואוכל וארון יחיד מתחת לכיור ורצוי להרחיק רהיטים 10 ס"מ מהקיר.

מה צריך לעשות לאחר ההדברה?

לאחר ההדברה עדיף לא לשטוף את הבית במשך כשלושה ימים. ניתן לנגב בסמרטוט לח. אין צורך להימנע ממגע עם הרצפה או מכל משטח אחר כיוון שחומרי ההדברה אינם רעילים לבני אדם.

הדברה בבתי עסק ומשרדים

חשיבות ההדברה במשרדים ועסקים: אנו בחברת ההדברה העכבר והג'וק מציעים טיפול מיוחד לחברות ומשרדים בתחום ההדברה. אנו מציעים ליווי ממושך ואחריות שנתית. במסגרת הטיפול אנו מתחייבים למנוע את המזיקים הבאים: עכברים, חולדות, ג'וקים, נמלים, דבורים, צרעות, פשפשים, פרעושים, זבובים ויתושים.

מניעת מזיקים במקום העבודה תורמת להתנהלות רגועה ושוטפת ללא חששות.

שירות ההדברה הייחודי הזה כולל:שימוש בחומרים ירוקים המאושרים ע"י משרד הבריאות והמשרד לאיכות הסביבה. מס' ביקורים לפי תנאי המקום.​מענה תוך 48 שעות במקרים דחופים.

הדברת למסעדות

במסעדות ובבתי קפה ישנה חשיבות גבוהה מבחינה תברואתית:

-תחלופה גבוהה של מזון

-מוצרי מזון נשארים חשופים לאורך זמן

-שאריות מזון במקומות שאינם נגישים

גורמים אלו הינם קרקע פורייה להתפתחות מזיקים רבים כגון: חולדות, עכברים, נמלים, תיקנים ,והנפוץ בניהם-התיקן הגרמני. התיקן הגרמני נפוץ בייחוד במסעדות ובתי קפה, מזיק זה נמשך למקומות בהם פועלים מכשירי חשמל המפיקים חום גבוה כגון: מקררים, תנורים, כיריים וכו' .כיום התיקן הגרמני ,הוא מגיפה חסרת תקדים בכל מסעדה עסק ומשרד.

 חשוב מאוד לדעת שהריסוס הרגיל , אינו אפקטיבי על התיקן הגרמני, במזיק זה יש צורך בחומר חזק יותר ומסוג שונה. החומר שאנו משתמשים בו בהעכבר והג'וק, הינו חומר ירוק שאינו כימי, אין לו תופעות לוואי של ריח. היתרון העצום של השימוש בחומר זה במסעדות הוא שאין צורך לצאת מהעסק, ההדברה יכולה להתבצע במהלך היום ללא הפרעה במהלך העבודה.

דילוג לתוכן