הדברת עכברים

הדברת עכברים - Control of mouse

הדברת עכברים

עכבר הוא סוג של יונק קטן מסדרת המכרסמים. ישנם מספר סוגים של מינים לעכברים: עכבר מצוי, עכבר חגבים דרומי ועכבר זעיר אפריקני. העכבר המצוי נמצא כמעט בכל העולם והוא חי בסביבת האדם. אורכו של העכבר הוא כ-9 ס"מ ומשקלו 15-18 גרם. צבעו של העכבר יכול להיות חום בהיר, חום כהה, אפור או שחור. עכברי הבית שוכנים בסביבת האדם, בבתי מגורים, במחסנים ובמבנים אחרים. עכברי הבית ניזונים בעיקר מחומר צמחי ומהצואה שלהם.

כיצד העכברים מזיקים לאדם ולסביבתו?

עכברים גורמים לנזק רב לשטחים חקלאים, לריהוט, לצינורות או לחוטי חשמל. עכברי הבית עלולים להעביר אל האדם מחלות מדבקות באחת מהדרכים הבאות: דרך נשיכה של העכבר את האדם או את בעל החיים שלכם או דרך השתן והצואה שלהם.

איך ניתן לגלות שיש לנו עכבר בבית?

# לפי רעשים שמשמיע העכבר וטפיפות הרגליים.

# לפי סימני עכבות או סימני כרסום.

# לפי גללים ושתן שתמצאו בבית.

# לפי סימני שומן על הפנלים.

מה ניתן לעשות ברגע שמגלים שיש לנו בבית עכברים?

על מנת להרחיק את העכברים מביתכם עליכם להתקשר למדביר ולהזמין הדברה.

מה חשוב לבדוק עם המדביר לפני הגעתו?

# יש לבדוק עם המדביר האם הוא בעל רישיון הדברה בתוקף.

# יש לבדוק האם חברת ההדברה היא בעלת רישיון עסק להדברה.

# יש לבדוק עם המדביר האם הוא מבצע הדברה ירוקה נגד עכברים.

רק אצלנו בחברת "העכבר והג'וק" מקבלים את השירות האמין והסובלני ביותר בהדברת עכברים. אצלנו משתמשים בשיטות חדשניות ויעילות מאוד להרחקת והדברת העכברים מהמקום על ידי שילוב של מספר חומרי פיתיון. המדביר שלנו הוא בעל רישיון הדברה בתוקף. חברת ההדברה "העכבר והג'וק" היא בעלת רישיון עסק להדברה. בחברה שלנו הביטחון והשקט של הלקוח חשובים לנו מאוד. מרגע ההזמנה יגיע אליכם מדביר תוך 48 שעות ויבצע הדברה ירוקה ובטוחה על מנת להרחיק מביתכם את העכברים.

צרו קשר עוד היום עם "העכבר והג'וק" ונגיע אליכם לתת לכם שירות מקצועי, אדיב עם הרבה סובלנות.

הדברת מכרסמים

משפחת המכרסמים בארץ מכילה מספר סוגי חיות שהתרגלו לחיות בסביבת האדם והם: עכברים, חולדות, וחולד.

העכבר, שצבעו אפור, אורכו כ-9 ס"מ ומשקלו הוא 15-18 גרם. העכבר עלול להיכנס לבתי מגורים והוא ניזון משאריות מזון. העכברים מאוד פעילים בלילה ועל כן החושים שלהם מפותחים במיוחד.

החולדה, שצבעה חום- אפור, מתחלקת לשני סוגים של חולדות: החולדה המצויה – משקלה 150-250 גרם ואורכה 20 ס"מ. חולדת החוף משקלה 250-500 גרם ואורכה עד 25 ס"מ.

החולד, שצבעו חום- אפור, והוא עיוור וחי מתחת לאדמה רוב חייו. החולד בונה מעברים מתחת לאדמה יוצא מן המחילות רק כדי לחפש מזון או קש כדי לרפד את "חדר השינה שלו".

כיצד תוכלו לזהות כי המכרסמים הגיעו אל ביתכם או אל חצר ביתכם/משק החקלאי שלכם?

# במידה ותשמעו רעשים של כרסום, ציוץ, טפיפות רגליים במקומות שונים בבית כמו במטבח, במרפסת, בגג, במרתף או בחדר שינה.

# במידה ותמצאו סימני עקבות, גללים או שתן.

# במידה ותראו סימני שומן על הפנלים.

# במידה ותמצאו מהמורות או תלוליות בחצר ביתכם.

# במידה ותמצאו סימנים של כרסום על ירקות, עלים, פירות, צמחי נוי בחצר ביתכם או במשק החקלאי שלכם.

כיצד המכרסמים מזיקים לאדם או לסביבתו?

# המכרסמים עלולים להעביר מחלות לבני האדם וגם לבעלי חיים באחת מהדרכים הבאות: באמצעות נשיכה. בעת סכנה המכרסם יכול לנשוך את הקורבן על מנת לברוח ממנו. אפשרות שניה היא באמצעות שתן או צואה, או באמצעות הפרשות שנמצאות באדמה.

# החולד יכול לגרום לנזק חקלאי במשק הבית. הוא יכול לכרסם ירקות, פירות, עלים ולהרוס חלק מהיבול או את כולו.

מה ניתן לעשות על מנת להרחיק את המכרסמים מהבית שלכם ומחצר ביתכם?

על מנת להרחיק את המכרסמים מהמקום יש לקרוא למדביר שיבצע הדברה והרחקה של המכרסמים מהמקום. ההדברה וההרחקה תתבצע באמצעות מלכודות דבק ופיזור רעלים מתאימים. הרעלים יפוזרו בצורה בטוחה ויעילה. הרעלים משפיעים לא טוב על מערכת העיכול של המכרסמים, והדבר גורם להתרחק מהמקום ואף לשתף את "החברים שלהם"(העכברים, החולדות, החולד) שהם נמצאים בסכנה.

האם יש דברים שחשוב לשאול את המדביר לפני הגעתו?

יש לוודא שהמדביר שמגיע אל ביתכם הוא בעל רישיון. יש לוודא שחברת ההדברה שהזמנתם אל ביתכם היא חברה בעלת רישיון עסק. יש לבדוק האם המדביר מבצע הדברה ירוקה נגד מכרסמים והאם ההדברה מסכנת את יושבי הבית ואת בעלי החיים שבחצר.

באם אתם מחפשים חברת הדברה מקצועית ובעלת ניסיון בהדברה ובהרחקת המכרסמים מביתכם ומחצר ביתכם, הגעתם למקום הנכון. "העכבר והג'וק" תשמח לתת לכם שירות הדברה מקצועי, מהימן ויסודי נגד מכרסמים. המדביר שלנו הוא בעל רישיון הדברה בתוקף. בבעלותנו רישיון עסק ואנחנו מבצעים הדברה ירוקה נגד מכרסמים. ההדברה וההרחקה של המכרסמים מבוצעת בצורה בטיחותית תוך שימוש בתיבות האכלה, בפיתיונות ובמלכודות דבק.

נשמח לתת הסבר מקיף ומדויק טלפונית לכל לקוח בנוגע להדברת מכרסמים. "העכבר והג'וק" חברת ההדברה היעילה והזמינה ביותר.

דילוג לתוכן