הדברה ירוקה

הדברה ירוקה - green pest control​

הדברה ירוקה

חברת הדברה "העכבר והג'וק" מבצעת הדברה ירוקה לכל סוגי המזיקים כדי להגן על הסביבה בה אנחנו חיים ובנוסף כדי לשמור על ביתנו וחצר ביתנו נקיים מחרקים, מעופפים ומכרסמים שונים ושאר המזיקים.

מה הכוונה בהדברה ירוקה?

הדברה ירוקה היא הדברה בעלת הרעילות הנמוכה ביותר לאדם ולסביבתו. אנחנו בחברת "העכבר והג'וק" משתמשים בפיתיונות ג'ל ובמלכודות פרומונים על מנת לטפל ולהרחיק מביתכם כל מזיק.

למה חשוב לבצע הדברה ירוקה?

חשוב מאוד לבצע הדברה ירוקה על מנת לשמור על אנשי הבית וסביבתו. הדברה ירוקה באמצעות פיתיונות ג'ל ומלכודות מיוחדות ע"י פרומונים משיכה היא ללא ריח ואין לה השפעה על אנשים. בהדברה זו אין צורך לצאת מהבית, ויעילותה ניכרת לטווח הארוך.

כל כמה זמן יש לבצע הדברה ירוקה?

חברת "העכבר והג'וק" ממליצה להזמין אותנו על מנת לבצע ניטור ,מניעה והדברה ירוקה במידת הצורך פעם בשנה על מנת לשמור על ביתכם נקי ממזיקים לאורך כל השנה.

מה חשוב לשאול את המדביר לפני הגעתו?

# יש לבדוק האם המדביר שמגיע אליכם הוא בעל רישיון הדברה בתוקף.

# יש לוודא האם חברת ההדברה שממנה הזמנתם מדביר היא בעלת רישיון עסק.

# יש לשאול את המדביר האם הוא מבצע הדברה ירוקה.

# יש לשאול את המדביר איזה הכנות עליכם לבצע לפני ההדברה.

# יש לשאול את המדביר אם ניתן לבצע הדברה ללא יציאה מהבית.

חברת ההדברה "העכבר והג'וק" בעלת ניסיון רב בביצוע הדברות – הדברה ירוקה. המדביר שלנו בעל רישיון הדברה בתוקף. חברתנו מחזיקה ברישיון עסק. אנחנו מבצעים הדברה ירוקה ללא יציאה מהבית.

נשמח לתת לכם הסבר מפורט אודות ההדברה הירוקה והבטוחה שאנחנו מבצעים בחברת "העכבר והג'וק"..

בימינו ישנה חשיבות רבה לשמירה על כדור הארץ.

 

הדברה ירוקה (Green Pest Control) הינה הדברה ידידותית לסביבה המבוססת על חומרים טבעיים השומרים על איכות הסביבה. הדברה ירוקה מאופיינת בכך שרמת רעילות חומרי ההדברה שבהם משתמשים הינה אפסית לבני אדם וקטלנית עבור המזיקים- זוהי הדברה סלקטיבית ולכן הדברה ירוקה הפכה פופולרית בשנים האחרונות.

חומרי ההדברה שאנו משתמשים בהם הינם מהמובילים בשוק ובטיחותם מובטחת. אנו ב "העכבר והג'וק" מאמינים שגם בעת הדברה של מזיקים אין צורך לפגוע בסביבה שבה אנו חיים.

חברת ההדברה העכבר והג'וק מבצעת הדברה ירוקה באמצעות פיתיונות ג'ל. יתרונות ההדברה בג'ל הם רעילות נמוכה ותוצאות יעילות מאוד.

 

יתרון נוסף בהדברה ירוקה הוא שאין צורך לנטוש את הבית. ניתן להישאר בבית בזמן ההדברה הירוקה. כמו כן הדברה ירוקה אינה משפיעה לרעה על בעלי חיים ותינוקות.

לסיכום: הדברה ירוקה הינה הדרך הבטיחותית לכלל האוכלוסיה ויעילותה גבוהה מאוד. כיום ישנם פתרונות לשמירה על איכות הסביבה מבלי להתפשר על איכות ההדברה. הזמינו עוד היום- הדברה ירוקה לבטיחותכם ולעולם ירוק יותר!

דילוג לתוכן