אזורי שירות

חברת ההדברה "העכבר והג'וק" נותנת שירות של הדברה ירוקה נגד כל סוגי המזיקים בערים באזור המרכז. הערים בהם אנחנו מבצעים ריסוס והדברה ירוקה הם:

פתח תקווה, כפר סבא, רעננה, תל אביב, הוד השרון, רמת השרון, ראש העין, בני ברק, רמת גן, יהוד, אור יהודה, לוד רמלה, סביון והרצליה.

מרגע ההזמנה אנחנו זמינים להגיע ללקוח תוך כ 3 ימי עסקים. המדביר שמגיע אל ביתכם הוא מדביר בעל רישיון הדברה ובעל רישיון עסק. 


יש לנו ניסיון רב בהדברת תיקנים בכל הגדלים, כמו גם במכרסמים, בתולעי מזון, בפשפש מיטה ועוד מזיקים. לכל מזיק ישנו טיפול שונה. אנחנו מתאימים עבור כל מזיק לכל לקוח את חומר ההדברה המתאים ביותר על מנת שהשפעתו על המזיק תהיה לטווח הארוך ביותר.


אחד הדברים החשובים ביותר בחברתנו הוא השירות ללקוח. מרגע שהמדביר יגיע אל ביתכם ויבצע הדברה תהיו בטוחים וסמוכים שתקבלו את השירות הטוב והאדיב ביותר במסגרת האחריות על הטיפול. נשמח תמיד לתת עצה ולעזור בזיהוי כל מזיק, טלפונית, ולאחר מכן להגיע אליכם ולבצע הדברה ירוקה ובטוחה באמצעות ריסוס או פיזור מלכודות פרומונים ופיתיונות ג'ל. החומרים שאנחנו משתמשים בהם הינם ללא ריח ואינם משאירים סימנים.


חברת ההדברה "העכבר והג'וק" משתמשת בחומרים מתקדמים שיעילים לאורך זמן בטיפול במזיקים. יש לנו ניסיון רב בהדברות של התיקן הגרמני והאמריקאי, בהדברת פרעושים בבית ובחצר, בהדברת פשפש מיטה, בהדברות נמלים מכל הסוגים, בהדברת עכברים וחולדות, טיפול בחולד.

כאשר מדובר בבעיה של ג'וקים קטנים אצלכם בבית, הקרויים תיקן גרמני, המדביר יגיע לביתכם ויבצע הדברה באמצעות פיתיונות ג'ל ומלכודות פרומונים. כאשר מדובר בתיקן הגדול, הקרוי תיקן אמריקאי, המדביר יבצע הדברה באמצעות ריסוס. כאשר מדובר בבעיית נמלים, המדביר יבצע הדברה באמצעות ריסוס, פיתיונות ג'ל או פיתיונות גרגירים לנמלים. כאשר יש בעיה של פשפש מיטה, המדביר יבצע ריסוס מקיף בכל חדר נגוע, ריסוס עם חומר מיוחד המתאים להדברת פשפש המיטה, ריסוס הכולל קירות, רצפה וארונות. כאשר יש בעיה של עכברים או חולדות, המדביר יפזר מלכודות דבק ורעלים לעכברים ולחולדות.


לכל מזיק יש לנו פתרון יעיל שהשפעתו ניכרת לטווח הארוך.

נשמח לתת לכם שירות מכל הלב.

העכבר והג'וק

דילוג לתוכן